Про це повідомила 24 каналу голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва. Вона наголосила, що миколаївці налаштовані на спротив і перемогу.

Зверніть увагу росіяни вже вирішили анексувати материковий Південь України, – МВС

Яка ситуація в Миколаєві після затяжної комендантської години

Замазєєва розповіла, що після того, як завершилася тривала комендантська година, люди масово повертаються до Миколаєва.

Є велика-велика черга, не видно кінця. Там сотні машин, люди повертаються в місто,
– сказала вона.

Голова Миколаївської облради висловила сподівання, що патрульна поліція розв'яже цю ситуацію. Адже у передмісті виник дуже великий затор, що є вкрай небезпечним.

Замазєєва про ситуацію в Миколаєві: дивіться відео

"Обов'язкової евакуації з Миколаєва немає"

Замазєєва зазначила, що місцева влада забезпечує евакуацію людей із Миколаєва. Кожної середи є евакуаційні автобуси і всі охочі можуть виїхати з міста.

Люди всі налаштовані на перемогу, на спротив. У нас немає обов'язкової евакуації і немає такого, щоб люди масово їхали з міста за власним бажанням,
– наголосила голова облради.

Вона нагадала, що в мирний час населення Миколаєва становило 500 тисяч осіб. Станом на початок травня у місті залишилось 200 тисяч людей.

За словами Замазєєвої, після того, як не стало водопостачання, люди почали їхати з міста. Коли дали технічну воду, вони стали повертатися. Загалом у самому місті нині як було приблизно 200 тисяч людей, так і залишилося.

Що відомо про тривалу комендантську годину в місті

  • Ввечері 5 серпня у Миколаєві почалася комендантська година тривалістю у 2 доби. Її основна мета виявити якомога більше ворожих диверсійно-розвідувальних груп.
  • Голова Миколаївської ОВА Віталій Кім попросив поставитися до обмежень із розумінням, запланувати вихідні та зробити закупи на ці два дні.
  • окупанти тим часом не припиняли обстрілів Миколаєва. Також ворог вирішив активізувати свої ДРГ, щоб посилити паніку у прифронтовому місті, але нічого в нього не вийшло.

Вас може зацікавити – ЗСУ знову вдарили по Антонівському мосту: дивіться відео