Покровський напрямок потребує більше уваги, а також додаткового забезпечення кількістю боєприпасів. Про це 24 Каналу повідомила речниця 47 ОМБр Анастасія Блищик.

Дивіться також Успіхи ЗСУ на Донеччині, російська ДРГ на Харківщині: як змінилася лінія фронту за тиждень

Тактика росіян змінюється

Анастасія Блищик зазначила, що застосування КАБів зменшилось. Однак побільшало ворожих FPV-дронів, що зараз стало неабиякою проблемою. Тактика загарбників – наразі вони штурмують переважно піхотою.

Коли за останній місяць ми бачимо на полі бою бронетехніку – це все-таки поодинокі випадки, тому що ця техніка у них просто закінчилася. Якщо зробити обліт з дрона, то можна побачити цілі кладовища знищеної бронетехніки. І це лише у смузі відповідальності 47-ї ОМБр,
– підкреслила вона.

Зараз тактика росіян змінюється. То вони штурмують малими групами, то великими групами кількістю 25 – 30 окупантів, ці групи йдуть просто одна за одною. У цьому випадку ворог просто хоче витіснити українських захисників кількістю.

Речниця розповіла, що 47 ОМБр перебуває на Покровському напрямку вже 8 місяців.

"За цей час вже щонайменше тричі бійці 47-ї окремої механізованої бригади обнулили дві ворожі бригади Росії, які просто виводили з нашого напрямку, оперативно поповнювали особовим складом і знову повертали сюди", – додала Блищик.