Опозиційний журналіст, редактор видання The Insider Тимур Олевський пояснив 24 Каналу, що жодного екстремізму в словах Делягіна немає. На його думку, це все частина урядового завдання зі збільшення материнського капіталу, щоб поліпшити народжуваність відповідно.

Читайте також Дикість і холодний прорахунок: в Росії заговорили про заборону абортів

"Мабуть, тепер у держдумі обговорюють спосіб фінансування всієї цієї програми з негайної репродукції росіян, стикнувшись із жахом демографічної ями", – пояснив Олевський.

Знайти гроші для материнського капіталу можна, але рівень життя від цього сильно не зміниться. Як відомо, рублі знецінюються з великою швидкістю.

Путін готується до виборів

У березні відбудуться президентські вибори в Росії, але Владімір Путін досі не оголосив про балотування. Імовірно, він оголосить про свою участь під час "прямої лінії" в грудні.

Крім "перемог" на фронті, російському президенту важливо продемонструвати свою ефективність у внутрішньополітичному житті країни. Збільшення материнського капіталу може стати одним з його кроків.

"І Путін скаже: "Звісно, ми про це подумали. Ось вам 200 тисяч материнського капіталу". А потім знецінять ці 200 тисяч",
– припустив Олевський.

Ситуація в Росії: останні новини

  • З початку листопада рубль подорожчав на 4% відносно долара. Це пов'язано з економічними маніпуляціями перед президентськими виборами в Росії. Водночас у серпні валюта була однією з найслабших у світі.
  • Секретар РНБО Олексій Данілов вважає майбутнє Росії "туманним". Щоб зберегти світовий порядок, потрібно контрольовано розділити країну-агресорку на кілька частин.
  • До слова, російське населення втрачає довіру до своєї армії. На початку повномасштабного вторгнення в Україну 80% росіян довіряли своїм військовим, а вже влітку – 75%.