Те, що ми сьогодні споглядаємо в окупованому обласному центрі Луганщини – це відголоски розборок у Москві. Розборок між двома баштами Кремля. Перша башта – це умовний Сурков, тобто, цивільні партократи. Друга – силовики-кадебешники. Власне, майже нічого не знміилося із Совку. І не дивно, що Путін вибудував навіть своє оточення по знайомим з дитинства лекалам.

Читайте також: Де переховується вождь "ЛНР" Плотницький: з'явилася неочікувана інформація

Найголовніша інтрига в РФ – це коли/чи оголосить про свій похід на чергове президентство Путін. Багато хто цього очікує під час чергового спілкування з народцем – тобто, 14 грудня. В будь-якому разі, зараз в рашці – "самое оно" для підкилимного бодання. От і бодаються. В мск – тихо і непублічно, а ось у своєму рукотворному бантустані Лугандонії – за допомогою зброї та БТРів.

Звичайно, в усьому цьому є й елемент війни за контроль над контрабандою та грошима з рашкінського бюджету. Але повторюсь – думаю, що головна причина сьогоднішнього балагану в Луганську лежить поза межами самого Луганську.

Можна бути впевненим тільки в одному. Хто б не переміг у цьому борюканні – він не стане меншим ворогом для України. Для нас було б трохи вигіднішим усунення Плотницького, адже саме його підпис стоїть під Мінськими угодами. Тож, це був би ще один крок до їх повної делегітимізації. Але в цілому – ті ж яйця, тільки в профіль. РФ – наш головний ворог, і яка б башта Кремля та її дрібні посіпаки не прийшли до влади – нам від того легше не стане.

Нам, натомість, просто варто повболівати за те, щоб ця двіжуха закінчилася якомога більшим бойовиськом з якомога більшою кількістю задвохсочених орків.

Чим менше їх – тим більше нас (с)

Автор: facebook Богдан Буткевич

Читайте також: Кремль відреагував на інформацію ЗМІ про підтримку Плотницького