На своїй фейсбук сторінці Сивохо висловився, що опитування проводилося не інакше, як дистанційно або за згодою "влади ЛДНР", а отже його дані були відредаговані.

До теми: На Донбасі хочуть місцевих виборів без українських партій

Всі, хто в темі, знають, що опитати face-to-face 1600 респондентів за структурованою анкетою в домогосподарствах і не поспілкуватися потім з "МГБ" невизнаних республік неможливо. Відповідно, або це опитування проводилося дистанційно, що применшує його значимість, або воно було узгоджене з представниками влади так званих "ЛДНР", а отже – відредаговано в потрібному ключі,
– написав Сивохо.

Радник секретаря РНБО також зазначив, що дослідження з'явилося одразу після заяви партії Голос про те, що Україна повинна вийти з Мінського процесу і заморозити ситуацію на непідконтрольних територіях.

Він зауважив, що "комусь дуже не хочеться миру й повернення українських територій. А у випадку з виходом з мінського процесу – виграє тільки Росія, яка зможе нарешті позбутися від санкцій і продовжити активніше займатися "покинутими Україною територіями".

Сивохо наголосив, що мирний процес незворотній і розведення військ в Петровському є підтвердженням цього факту.

До слова, опитування проводилося Українським інститутом майбутнього і "Дзеркалом тижня. Україна" за участі компанії "Нью Імідж Маркетинг Груп" з 7 по 31 жовтня 2019 року. Автори стверджують, що опитано 1606 респондентів: 800 – у непідконтрольної частині Луганської і 806 – в непідконтрольної частини Донецької областей.