Про це Анастасія Лугова повідомила у своєму інстаграмі. Жінка наголосила, що страх, в якому вона весь час жила, "помер разом з ним".

Важливо Побиття Анастасії Лугової у потязі Київ – Маріуполь: реабілітація триватиме кілька років

Анастасія підкреслила, що жила у постійному страху і боялася, що після відбування покарання нападник знайде її. Водночас вона наголосила, що на цьому її справа не завершиться.

Мене це не зупинить! Ми й надалі будемо відстоювати в суді мої права, тому що за те, що сталося, має нести відповідальність не лише він. У цій ситуації маємо ще багато запитань та претензій до цілої системи, яка не здатна гарантувати безпеку пасажирів,
– наголосила потерпіла.

За її словами, зараз потрібно змінити систему, аби у майбутньому бути впевненими в тому, що права можна і треба захищати.

Що відомо про причину смерті нападника

Речниця Київської міської прокуратури Надія Максимець у коментарі УП підтвердила факт смерті ґвалтівника. Вона наголосила, що смерть наступила внаслідок хвороби.

Попередньо, смерть природня, внаслідок хвороби, тілесних ушкоджень у нього не було. Подальша доля кримінального провадження через смерть підозрюваного буде вирішена на наступному судовому засіданні 19 травня 2021 року,
– пояснила Максимець.

У столичній прокуратурі уточнили, що 10 квітня нападника госпіталізували із СІЗО до лікарні через погіршення стану здоров'я.

Напад на Анастасію Лугову: головне

  • Моторошна ситуація трапилася у ніч проти 1 серпня 2020 року. До купе потяга "Київ – Маріуполь", де спала Анастасія Лугова із сином, пробрався п'яний чоловік – Віталій Рудзько.
  • Він намагався зґвалтувати жінку, але Анастасія чинила опір. Підозрюваний жорстоко побив постраждалу, проте їй вдалося втекти від зловмисника.
  • Допомогла потерпілій провідниця іншого вагону, яка повідомила про інцидент начальника потягу. Нелюда затримали після прибуття поїзду до Києва.
  • З моменту затримання підозрюваний перебував під арештом. Ще на початку серпня у прокуратурі Києва обіцяли, що йому "світить" до 7 років тюрми. Однак його захист вимагав 5 років для ґвалтівника.

Зауважимо, що ця жахлива ситуація набула чималого розголосу. На тлі інциденту в Україні підняли тему сексуальних домагань, тому жінку запросили на зйомки нового соціального кліпу реперки Alyona Alyona.