Анастасія Лугова через розбиту щелепу може їсти тільки рідку їжу. 21 серпня її випишуть, а 25 планують зняти шини зі щелепи. Про це жінка розповіла в інтерв'ю "Страна.ua".

Цікаво: Наряд поліції в поїзді та окремі жіночі вагони: як зробити подорож Укрзалізницею безпечною

Які прогнози на одужання дають лікарі

За словами медиків, реабілітація після виписки затягнеться на кілька років. Раз на пів року Анастасії доведеться лягати в лікарню та щомісяця робити МРТ (магнітно-резонансна томографія – 24 канал.)

У мене струс мозку, і за цим потрібно стежити, тому що наслідки можуть проявитися потім,
– розповіла потерпіла.

Після того як жінці знімуть шини зі щелепи, потрібно буде лікувати зуби. Все тому, що шини кріпляться до ясен, вони окислюються і зуби псуються. Синці під очима жінки поки не зникнуть, адже на це вплинув зламаний ніс.

Побиття Анастасії Лугової у потязі "Київ – Маріуполь": що відомо

  • У ніч на 1 серпня до купе потяга "Київ – Маріуполь", де спала Анастасія Лугова із сином, пробрався п'яний чоловік – Віталій Рудзько.
  • Чоловік почав бити Анастасію, намагаючись зґвалтувати її. Нападник хотів вдарити ще й 6-річного сина, але жінка вмовила його не робити цього.
  • На щастя, жінці з сином таки вдалось вирватись із купе. Вони знайшла прихисток у провідниці іншого вагону. Начальник поїзда в той момент наказав охороняти Рудзька. Вже у Києві нападника затримали.
  • Віталію Рудзьку загрожує до 7 років ув'язнення. Зараз він перебуває у СІЗО.