Про це заявив політичний і громадський діяч, лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв.

Читайте також На тлі скандалів Резніков розповів, як Міноборони запобігатиме корупції

"Штучно роздмухувані проблеми не повинні стати елементом політичних маніпуляцій. Тим більше у воєнний час. Прикладом таких загрозливих дій є недавні маніпуляції проти керівництва оборонного відомства країни. Переведення цього питання в політичну площину нічого крім шкоди не несе", – заявив Джемілєв.

Він зазначив, що з Олексієм Резніковим знайомий особисто і давно.

На посаді міністра реінтеграції, на мою думку, він зміг показати свій професіоналізм у реалізації багатьох проєктів. Впевнений, він і зараз виконує свої обов'язки компетентно та відповідально,
– наголосив Джемілєв.

Лідер кримськотатарського народу підкреслив, що для України критично важливим є збереження в умовах війни монолітності народу, збройних сил, державних інститутів.

"Ми, захищаючи себе всіма доступними методами у відповідь на збройну агресію та окупацію Росії, повинні діяти виважено і розумно. Нам разом ще доведеться повернутися до Криму та відновити Україну. Тому закликаю всіх не забувати проти якого підступного і підлого ворога нам доводиться воювати. Тверезе та критичне мислення – ключ до збереження єдності нашої держави", – наголосив Мустафа Джемілєв.

Нагадаємо, що раніше міністра оборони Олексія Резнікова підтримав Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний. Він опублікував у своєму телеграм-каналі пост, у якому зазначив, що в умовах війни система військового управління в державі має бути непохитною. Перекладання відповідальності чи провини підлеглих на керівників шкодить справі та суперечить управлінським принципам НАТО, на які прагне перейти Україна, наголосив Залужний.