Глава міноборони Резніков уже коментував скандал зі закупівлями продуктів для військових ЗСУ за завищеними цінами. Тоді він сказав, що йому навіть погрожували через те, що він почав боротися з корупцією. Згодом високопосадовець констатував, що робота щодо цього питання триває на різних напрямках.

Читайте також Говорити так – доволі необережно, – Данілов прокоментував анонс щодо "відставки" Резнікова

Викорінення корупції двома напрямками

З повідомлення очільника міноборони зрозуміло, що робота триває аж двох напрямках заради того, аби унеможливити будь-які оборудки на різних рівнях відомства.

Перший напрямок: перезавантажуємо антикорупційне управління Міноборони, шукаємо кадри. Другий: Формуємо громадський антикорупційний механізм, відкриті до співпраці,
– написав Резніков.

Через певний час він оновив свій допис та додав, що є вакантні посади в антикорупційному управлінні МОУ. Кожен громадянин може спробувати пройти відбір та залишити заявку щодо долучення до роботи в громадському антикорупційному органі.

Скандали в Міноборони: останні новини

  • Один з найгучніших скандалів, що трапився в МОУ за останній час стосується того, що відомства уклало з певною приватною компанію контракт на закупівлю харчових продуктів для військових за завищеними цінами. Потім Резніков змушений був навіть пояснювати, чому "яйця коштують за 17 гривень за кілограм".
  • Водночас у Державному бюро розслідувань 7 лютого повідомили, що силовики затримали 5 осіб, які, ймовірно, причетні до цієї справи. Власне, у слідства є від 2 до 6 місяців, аби завершити досудове розслідування та направити справу до суду.
  • Окрім того, відомо, що уже розпочався процес створення при Міноборони громадської антикорупційної ради. Також Резніков зазначив, що існує ініціатива запустити платформу Military Prozorro, яка унеможливить корупцію.