Вони заявили, що припиняють співпрацю з актором. Про це повідомив посол України у Франції Олег Шамшур на своїй сторінці у твіттері.

Детальніше про це Російський актор-терорист Пореченков знявся в рекламі "Данон": що відповіли в компанії

Рекламу запустило представництво компанії Danone Russia. Олег Шамшур зазначив, що розмовляв із Генеральним секретарем компанії Франції Матіасом Вішером. Він повідомив, що компанія припиняє рекламну кампанію за участі Пореченкова.

Швидка й адекватна реакція. А от тепер, коли апетит уже не псують, смачного,
– написав посол Шамшур.

До слова. Свою позицію висловило українське відділення Danone – компанія "Данон в Україні". Вони заявили, що їм прикро через ситуацію, що склалась.

Що відомо про Михайла Пореченкова

Служба безпеки України у 2015 році оголосила Пореченкова в розшук. Російського актора підозрюють у вчиненні злочину за статтею про "терористичний акт або погрозу його вчинення".

Михайло Пореченков приїхав в окупований Донецьк на показ свого фільму, який заборонили в Україні у 2014 році. Він поїхав у Донецький аеропорт, де йому дали постріляти з великокаліберного кулемета. Він був одягнутий у каску з написом "преса". Стріляв у бік українських військових позицій. У той час там йшли запеклі бої.

Дивіться відео реклами за участі Пореченкова:

Що таке Danone? Це французька компанія, яка представлена в 130 країнах світу. Вона спеціалізується на молочних продуктах та продуктах на рослинній основі, воді, дитячому харчуванні та медичному харчуванні.