Про деталі перевірки розповіли у телеграм-каналі PavlovskyNews. Під час свого візити на кордон Тищенко "викрив корупційну схему на митниці".

Важливо Тищенко розповів, що сказав йому Зеленський після скандальної вечірки

Що Тищенко робив на кордоні

Спершу Тищенко підійшов до угорського прикордонника та заявив, що повідомив у нас немає кордонів з Угорщиною. Сталося це на КПП "Тиса". А після нардеп відправився на зважування вантажів, які підлягають митному декларуванню.

"Слуга народу" вирішив сам перевірити телевізор і під час цієї перевірки з'ясувалося, що митники вибірково оцінюють мито вантажів.

Водії заявили, що є секретний чат для бізнесменів і звичайних громадян. Комерційних перевізників занижують вагу вантажу, що підлягає оплаті. Багато водіїв беруть у свої автобуси додаткових людей для провезення вантажу на безоплатній основі,
– мовиться у повідомленні.

Також водії скаржилися, що на основному КПП з Угорщиною всього двоє ваг. Тищенко зажадав від керівництва митниці розширити їх кількість до 7-ми найближчим часом.

Перевірка Тищенка на кордоні: дивіться відео

Як пише видання НВ, Тищенко також зустрівся з виконувачем обов'язків голови митниці Миколою Пожом. Нардеп намагався з'ясувати, чому на кордоні між Угорщиною та Україною раніше були величезні черги.

Ви почуйте мене, будь ласка, це наші сусіди. Угорщина – це країна, яка є нашим найголовнішим стратегічним партнером. І не треба на них кивати, що вони в чомусь винні. Вони ні в чому не винні, вони наші друзі,
– заявив Тищенко.

Він наказав голові митниці кілька разів повторити тезу, що угорці – наші друзі. Потім нардеп вирішив з'ясувати у Миколи Пожо, коли буде добудований туалет. Голова митниці сказав, що через місяць виділені на це кошти почнуть використовувати.

Тищенко з'ясовує, коли добудують туалет: дивіться відео