Про це повідомила перша віцепрем'єр-міністерка України – міністерка економіки України Юлія Свириденко після зустрічі із послом Великої Британії Меліндою Сіммонс.

Читайте також Польща погодилася усунути бар'єри для торгівлі сільськогосподарською продукцією з Україною

Доступ на зовнішні ринки є одним із наріжних елементів україно-британської співпраці. Тому ми вдячні Британії за ініціативу зі скасування тарифів, що практично почне діяти вже найближчими днями,
– говорить вона.

Міністерка впевнена, що співпрацю України та Британії сьогодні можна назвати стратегічною, адже вона охоплює низку важливих напрямків. Насамперед йдеться про захист глобальної продовольчої безпеки шляхом забезпечення транспортування українського зерна на світові ринки.

Не менш важливою є допомога британських компаній у забезпеченні стабільних поставок пального до України,
– наголосила Свириденко.

Вона додала, що Великобританія має намір активно брати участь у відновленні української економіки. Під час зустрічі обговорили потенційні структурні зміни, що допоможуть нашій державі впоратися з усіма викликами воєнного часу.

Сторони дійшли згоди в обговоренні важливих аспектів гуманітарної підтримки, співпраці з UKEF і подальшого розвитку торгового співробітництва.

Нагадаємо, раніше Свириденко розповіла про те, що Україна та Польща домовилися спростити контроль за імпортом та експортом аграрної продукції між країнами.

Вас може зацікавити – Залужний показав як ЗСУ використовують американську зброю: відео