Про це розповів керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький в ефірі "5 каналу".

"Ми зобов'язані двічі його викликати повістками, він повинен двічі не з’явитися, тоді у нас з'являється підстава для того, щоб вживати інших заходів, щоб якщо не особисто йому вручити підозру, то якимось іншим засобом, будь-яким, щоб він вважався особою, яка відповідно до закону повідомлена про підозру", – розповів він.

За його словами, тільки після цього підозрюваний набирає статусу, коли у прокуратурі не знаючи його місце знаходження, і знаючи, що він не знаходиться в Україні, можуть оголошувати розшук.

Нагадаємо, Верховна Рада 5 липня дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт депутата від "Волі народу" Олександра Онищенка. Втім, політика вже нема в Україні – він готується до Олімпіади в Австрії.

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що Онищенка оголосять в державний і міждержавний розшук, якщо він найближчим часом не повернеться в Україну.

Народного депутата звинувачують в організації злочинної схеми щодо махінацій з реалізацією видобутого газу під час спільної діяльності з ПАТ "Укргазвидобування".