Світові системи інтернет-бронювання житла з готелями на півострові не співпрацюють. На популярному сайті Booking відповідають, що замовити номер неможливо.

Хто відпочиває на окупованих пляжах Криму – дивіться фото та відео

Інший ресурс Airbnb на будь-який запит щодо Криму пише – "нічого не знайдено".

букінг крим
Відповідь Booking на запит щодо Ялти


Airbnb теж не співпрацює з окупованим Кримом

Натомість турфірми зареєстровані в Україні пропонують відпочинок у Криму. До прикладу, "Кандагар" бронює житло по всьому півострову.

ціни відпочинок крим
"Кандагар" пропонує відпочинок в окупованій Ялті

На сайті туроператора вказано, що двомісні апартаменти у санаторному комплексі "Мрія", що неподалік Ялти, на два тижні у липні обійдеться у 140 тисяч гривень. Журналісти зателефонували до турфірми, аби забронювати номер у "Мрії", однак, їм відмовили.

курорт крим
Ціни у санаторному комплексі "Мрія"

Що відомо про готель "Мрія" в окупованому Криму? У травні саме готель "Мрія" класу "люкс" здобув премію від британської організації World Travel Awards як провідний європейський курорт для відпочинку. Сам генеральний менеджер "Мрії" перебуває у розшуку на сайті "Миротворець". Неурядова організація звинувачує його у спробах легалізації анексії та незаконній діяльності у Криму. Готель "Мрія" під санкціями з США від 2018 року. Адже кінцевий власник готелю інша компанія з санкційних списків "Сбербанк Росії".