Про це 1 листопада на брифінгу повідомив речник Міністерства оборони України Максим Праута з посиланням на дані української розвідки, передає кореспондент УНН.

Читайте також: Виборами в ОРДЛО Москва хоче вбити двох зайців, – політолог

За його словами, у з’єднаннях 1 та 2 Армійських корпусів кадрові російські офіцери розгорнули агітацію щодо потрібних кандидатів, зокрема, впливаючи на родини військових з-поміж місцевого населення.

Так, під приводом організації дозвілля проводяться збори на територіях частин з залученням батьків, дружин та друзів військовослужбовців. Разом з цим за оцінкою російських і місцевих агентств, які ведуть постійний моніторинг громадської думки серед населення у голосуванні на "виборах" мають намір взяти не більше 30 % людей. Передусім, це пов’язано із невдоволенням місцевого населення діяльністю призначених російською стороною керівників так званих "ДНР" і "ЛНР",
– зазначив Максим Праута.

Також він підкреслив, що з Російської Федерації прибули політтехнологи для того, аби розгорнули у місцевих ЗМІ масштабну кампанію на підтримку визначених Росією кандидатів. Зокрема, у жовтні 2018 року за підтримки російської сторони випущено рекордний тираж газети "Донецька республіка" у кількості 300 тисяч примірників.