Про це з посиланням на заяву прес-служби прокуратури Одеської області повідомляє УНН.

"Відповідно до пожежно-технічних досліджень встановлено чотири ймовірних причини виникнення пожежі: виникнення пожежі від джерела відкритого вогню (полум’я сірника, полум’я свічок, тління тютюнового виробу); від короткого замикання; унаслідок занесення стороннього джерела запалювання; від тепла, отриманого від більш розігрітого або розжареного предмета (електрокип’ятильник)", – йдеться в повідомленні.

Читайте також: Журналісти з'ясували та оприлюднили усі подробиці трагічної пожежі в одеському таборі для дітей

Крім того, будівельно-технічні дослідження засвідчили, що виконані будівельні роботи з будівництва (реконструкції) корпусів не відповідають проектній документації та вимогам нормативно-правових актів у галузі будівництва.

Паливно-мастильних матеріалів під час експертизи не виявлено.

Окрім того, Прокуратура Одеської області направила до Приморського районного суду клопотанням про продовження строку тримання під вартою підозрюваного – директора дитячого табору "Вікторія".

Читайте також: Пожежа у таборі "Вікторія": підозрювана розповіла шокуючі подробиці, що передували трагедії

Поряд із цим триває розслідування у кримінальних провадженнях щодо службової недбалості посадових осіб органів державної влади та місцевого самоврядування. У рамках вказаного провадження слідчими прокуратури повідомлено про підозру колишньому заступнику Одеського міського голови та посадовцю ГУ ДСНС в Одеській області.

Також триває досудове розслідування, у ході якого перевіряється інформація про службове підроблення під час будівництва і реконструкції дитячого табору та заволодіння коштами співробітників дитячого закладу.

Нагадаємо, в ніч на 16 вересня 2017 року в дитячому таборі "Вікторія" в Одесі спалахнула пожежа. У результаті 3 дитини загинули та ще 3 потрапили до лікарні.