Ще 31 січня генпрокурорка Ірина Венедіктова підписала підозру нардепу. Її надіслали до Верховної Ради та за місцем проживання. Тобто, як зазначили у САП, зараз політик уже є підозрюваним.

Зверніть увагу Венедіктова підписала підозру "слузі" Кузьміних

Кузьміних проігнорував три повістки

Сергій Кузьміних уже проігнорував 3 повістки про виклики на допити. Однак після набуття статусу підозрюваного, на нього покладено низку зобов'язань, зокрема і з'являтися на допити за першою вимогою.

До правоохоронців 31 січня зателефонував чоловік, який представився адвокатом Кузьміних. Він заявив, що нардеп перебуває у лікарні, тому на допити з'явитися не може. Однак у прокуратурі наголосили, що про причини відсутності на допиті повинен повідомити особисто підозрюваний.

Крім того, згідно із законодавством, не прибути на допит можна лише у випадку, якщо немає можливості на деякий час покинути лікарню. Тобто сам факт перебування Кузьміних у лікарні не є вагомою та достатньою причиною для того, щоб не прийти на допит.

Кузьміних попався на хабарі: головне

  • 28 січня Сергія Кузьміних затримали, коли той отримував хабар за сприяння в укладенні контрактів між приватними компаніями та лікарнею у Житомирській області. Мовиться про 558 тисяч гривень.
  • У "Слузі народу" шоковані цією інформацією, адже Кузьміних мав від них великий кредит довіри. У політсилі запевнили, що їхній колега нестиме відповідальність за скоєне, як того вимагає закон.