Народні депутати також обговорять пріоритетні законопроєкти порядку денного Верховної Ради. Про це повідомила прессекретарка провладної політичної партії Юлія Палійчук.

Читайте також У "Слузі народу" очікують, що Трухін сам складе мандат

Сьогодні о 19:00 відбудеться традиційне засідання фракції "Слуга Народу", яке проходить на початку кожного пленарного тижня,
– зазначила речниця.

Окрім цього, Юлій Палійчук додала, що засідання пройде в режимі Zoom-конференції. За її словами, таким чином парламентська фракція тестує різні формати роботи, щоб бути готовими працювати й ухвалювати рішення в будь-яких ситуаціях епідеміологічного чи безпекового характеру.

Чому Трухіна та Кузьміних виключають з фракції

Нардепи Олександр Трухін і Сергій Кузьміних стали фігурантам серйозних скандалів, а саме:

  • Національне антикорупційне бюро 28 січня спіймало Кузьміних на отриманні хабаря у розмірі 559 тисяч гривень. Слідчі пояснюють, що за ці гроші "слуга народу" обіцяв посприяти в укладенні контрактів між приватними компаніями та лікарнею в Житомирській області.
  • Своєю чергою Трухіна підозрюють у вчиненні аварії, внаслідок якої постраждали шестеро людей. Спершу нардеп переконував, що нібито не перебував за кермом автомобіля. Однак відео з бодікамер поліцейських, оприлюднені згодом, розкрили нові деталі інциденту.

До теми – Трухін намагався дати хабар і втекти у ліс: дивіться відео


Текст публікації Юлії Палійчук:

Сьогодні о 19:00 відбудеться традиційне засідання фракції "Слуга Народу", яке проходить на початку кожного пленарного тижня.

Народні депутати обговорять пріоритетні законопроєкти порядку денного Верховної Ради, а також питання виключення з фракції Олександра Трухіна та Сергія Кузьміних.

Нинішнє засідання фракції пройде в режимі Zoom-конференції. Таким чином фракція тестує різні формати роботи, щоб бути готовими працювати й ухвалювати рішення в будь-яких ситуаціях епідеміологічного чи безпекового характеру.