Інформацію про дату та місце прощання з Давиденком, а також про його похорон повідомив помічник-консультант нардепа Юрій Музика в коментарі "Суспільне".

До слова Смерть нардепа Давиденка: основні версії слідства і можлива причетність олігархів

Прощання відбуватиметься спершу у Києві в ритуальній залі лікарні "Феофанія" з 14:00 до 16:00 години в понеділок, 25 травня.

Попрощатися з депутатом приїхали його родичі та багато державних службовців. Зокрема, прийшли голова Верховної Ради Дмитро Разумков та голова "Слуги народу" Олександр Корнієнко.

Біля входу до "Феофанії" чергують багато охоронців, а журналістів на територію не впускають. Мовляв, похорон "приватний", а не публічний, повідомляє "Pavlovsky News".

Прощання з депутатом Давиденком: дивіться відео

У вівторок, 26 травня, прощання та поховання відбудеться в селі Носівка, звідки родом депутат. Час похорону ще не визначили.

прощання з Давиденком
Прощання з Валерієм Давиденком / фото Pavlovsky News

Смерть Валерія Давиденка: коротко

  • При цьому тіло виявили в туалеті, а поруч – пістолет. Цілком ймовірно, що це нагородний пістолет самого Давиденка.
  • Поліція не відкидає версії про самогубство. Однак справу, як цього вимагає закон, відкрили за статтею 115 Кримінального кодексу "Умисне вбивство".
  • Давиденко вже давно в українській політиці. За часів уряду Азарова працював заступником міністра агропромислового комплексу. У 2014 році обрався до Верховної Ради від Чернігівщини та увійшов до фракції БПП. У 2019 році знову був обраний депутатом як самовисуванець, а в парламенті вступив до депутатської групи "Довіра".