Про це пишуть місцеві ЗМІ. Вони зазначають, що загибла дівчина переїхала до Косово менш як пів року тому – причиною стала війна в Україні.

Дивіться також Косово без динарів: частково визнана держава повністю переходить на євро

Смерть українки

Ввечері 21 лютого правоохоронці Косово помітили на аварійній смузі траси Ферізай – Пріштіна тіло молодої українки. Виявилося, що жертва – це українка родом з Черкаської області. Зазначається, що дівчині з ініціалами О.К. було 22 роки.

Регіональні слідчі косовської поліції за погодженням із прокурором виїхали на місце події, і медична бригада констатувала її смерть. Прокуратура спільно з усіма іншими відповідними структурами працює над з'ясуванням обставин цієї смерті,
– повідомили у ЗМІ.

За розпорядженням прокурора тіло жертви було відправлене на розтин до Інституту судової медицини у Пріштіні. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею про "Дорожньо-транспортну пригоду зі смертельним наслідком".

Місце, де знайшли загиблу українку: дивіться відео

Як пишуть ЗМІ, дівчина переїхала до Косово у жовтні минулого року через війну. Вона прибула у країну сама, звернувшись за допомогою до Департаменту у справах громадянства, притулку та міграції.

При собі жінка не мала мобільного телефону. Його знайшли у квартирі українки у Приштині, яку вона орендувала. У виданні пишуть, що в жертви були травми обличчя та зламана нога, що, ймовірно, стали наслідком удару автомобіля.

Українці за кордоном

  • У Німецькому Дюссельдорфі було вбито 17-річного баскетболіста Володимира Єрмакова через його національність. Невідомі з ножами напали на двох підлітків, внаслідок чого вони отримали важкі поранення. Єрмаков помер у той же день.
  • Наприкінці січня у Польщі автобус українського перевізника перевернувся на трасі – це сталося поблизу населеного пункту Грубешів в Люблінському воєводстві. Двадцять українців зазнали травм різного ступеня тяжкості – їх одразу госпіталізували.
  • На території Сомалі бойовики 12 січня цього року захопили вертоліт ООН, який здійснив вимушену аварійну посадку. На його борту перебували, зокрема, четверо українців. Тоді МЗС підтвердило інформацію та зазначило, що зробить все для повернення громадян.