Президент висловив співчуття рідним та близьким загиблих та наголосив, що причину пожежі мають негайно розслідувати.

Читайте також: У психіатричній лікарні Одеси сталася пожежа, багато загиблих: фото, відео

"Пожежа в Одеській психіатричній лікарні. Страшна трагедія. Пожежу ліквідовано, але вже шестеро загиблих. Доручаю прем’єру Гройсману негайно створити держкомісію з розслідування. Причини будуть з'ясовані. Мої співчуття рідним та близьким загиблих", наголосив Зеленський.

У свою чергу, прем'єр-міністр наголосив, що розслідування обов'язково встановить винних у смертельній трагідеї. Гройсман також висловив співчуття рідним загиблих і постраждалих.

"Але хочу звернутись до тих, в чиї обов'язки входить турбуватись, щоб такого не ставалось. Ця трагедія гірке нагадування, що найменша ваша недбалість здатна призвести до смерті ні в чому невинних людей. Давайте не тільки шукати винних, а й вчитись відповідальності", сказав глава уряду.

Що відомо про смертельну пожежу у психлікарні в Одесі? Ввечері 10 червня в одному з корпусів психіатричної лікарні на вулиці Воробйова в Одесі спалахнула серйозна пожежа. За попередніми даними, через вогонь загинули шість осіб – медсестра і 5 пацієнтів. Ще щонайменше трьох осіб госпіталізували у важкому стані через отруєння димом.

Вогонь спалахнув у відділенні, де проходили лікування ветерани Другої світової війни та Афганістану. Більшість з них не могли самостійно пересуватися.

За даними рятувальників, пожежа почалась біля виходу з приміщення, що ускладнило процес евакуації.