Про це інформують на Twitter-сторінці RoksolanaToday&Крым.

Читайте також: В Армянську жителі почали скаржитись на погане самопочуття

Все на місці – кислотний сморід, іржа, жирний незрозумілий наліт. Вочевидь, знову сірчана кислота в основному. Даних з перевищеня гранично допустимої концентрації сірчаної кислоти не надають. Показали невелике перевищення щодо хлороводню,
– пишуть у спільноті.

Жителі Армянська у соцмережах поширюють знімки, на яких видно, що металеві предмети знову вкриваються іржею. Окрім цього, з'являється маслянистий липкий наліт, який фіксували ще під час першого хімвикиду на "Титані" у серпні цього року.

Свіже листя, яке з'являється на рослинах ледь не відразу псується та "згорає" під впливом невідомих речовин у повітрі.

Нагадаємо, у вівторок, 9 жовтня, жителі Армянська в окупованому Криму знову скаржилися на постійний стійкий кислотний запах у повітрі. Місто накрило хвилею хімікатів, але окупаційна влада ігнорує проблему та навіть організовує концерт в зоні екологічного лиха.

Що таке ТОВ "Титанові інвестиції"?Великий хімзавод розташований в Армянську. Раніше називався "Кримський титан". Завод виробляє діоксид титану, що використовується під час виготовленні товарів лакофарбової галузі, пластмас і виробів на їх основі з високими термічними властивостями (віконний пластик, предмети побуту, деталі автомобілів, машин і техніки), а також каучуку, лінолеуму, паперу, картону та шпалер.