Про це в коментарі російському телеканалу "Дождь" розповів місцевий житель Армянська Ігор Макаревич.

Читайте також: "Це хронічні захворювання": окупанти в Криму ігнорують скарги населення через хімічні викиди

У мене постійно пече язик, запалене піднебіння, я весь цей сморід відчуваю. Я так само залишав місто разом з усіма, повертався – запах знову з'явився. Проблема серйозна,
– розповів чоловік.

За словами Макаревича, ще у серпні, коли стався перший викид, у його дитини носом пішла кров. Такі ж симптоми були і в інших дітей.

"У перші ночі, коли стався викид, ми підірвалися закривати вікна, а у дитини пішла кров з носа відразу. Коли ми звернулися в лікарню, прийому лікаря чекали близько 60 дітей, у 40 з них була схожа симптоматика", – зазначив житель Армянська.

Він наголошує, що за своє життя пропрацював 17 років на заводі в особливо шкідливих умовах, проте навіть там не почував себе так погано, як зараз почувається в Армянську.

Ми з серпня живемо при закритих вікнах. Як у підводному човні,
– каже Ігор Макаревич.

Також чоловік додає, що російська влада на окупованому півострові всіляко намагається замовчувати ситуацію в місті. Людей, які заявляють про шкоду викидів та скаржаться на ситуацію в Армянську називають "українськими агентами".

"У нас є така Катерина Пивовар, вона вчора пішла у виконком. Кажуть, що там і поліція була. Вона тепер – "вигнанець", її називають агентом українських ЗМІ. В неї чотири дитини, одна захворіла. Взагалі, містян залякують, зіштовхують лобами", – зазначив чоловік.

Макаревич визнає, що збирається виїжджати із Армянська, де сталися хімічні викиди.

Так жити страшно. Я планую втікати, забирати сім'ю та виїжджати звідси,
– наголосив він.

Нагадаємо, у вівторок, 9 жовтня, жителі Армянська в окупованому Криму знову скаржилися на постійний стійкий кислотний запах у повітрі. Місто накрило хвилею хімікатів, але окупаційна влада ігнорує проблему та навіть організовує концерт в зоні екологічного лиха.