Нагадаємо, що напередодні у міноборони Росії заявили про "відхід" окупантів з Херсона. 24 канал детальніше розповість, чому місто Снігурівка важливе для України.

Зверніть увагу У Пентагоні проаналізували "відхід" росіян із Херсона: чи справді відступають окупанти

Снігурівка звільнена від окупантів

Снігурівку було звільнено силами 131 окремого розвідувального батальйону.

Снігурівка – важливий логістичний вузол, оскільки тут сходяться всі дороги в центральній частині російського плацдарму на правому березі Дніпра. Через нього проходить залізниця із Кривого Рогу до Миколаєва та з Херсона на північ. Російські війська окуповували Снігурівку для потенційного просування у бік Миколаєва.

Снігурівка розташована на правому березі Дніпра в Миколаївській області – приблизно за 50 кілометрів на північ від Херсона і за 70 кілометрів на схід від Миколаєва. Про "важкі" бої за Снігурівку 8 листопада повідомляли проросійські воїнкори, а також заступник голови призначеної Росією "адміністрації" Херсонської області Стрємоусов, який наступного дня загинув у ДТП.

Де розташована Снігурівка: дивіться карту

Зауважимо, що Снігурівка перебувала під окупацією російської армії з березня. Перед так званим "референдумом про приєднання" українських територій до Росії Снігурівку включили до складу Херсонської області, після чого влада РФ анексувала місто, як і інші захоплені території.

"Відхід" Росії з Херсона: що відомо

Варте уваги – Суровікін панічно запропонував здати Херсон: дивіться відео