Про це вона розповіла у коментарі CNN.

Читайте також: Стало відомо, скільки росіян готові проголосувати за Собчак на президентських виборах

Зокрема, кандидатка подякувала ведучій, яка назвала її свіжим обличчям у російській політиці. За її словами, Росія справді потребує нову кров та нове покоління на політичній сцені.

"Думаю, що я дійсно можу змусити людей прийти та проголосувати проти системи, проти Путіна. якщо вони віддадуть за мене свій голос. Це моя ідея. Також моєю ідеєю є об’єднання всіх демократичних сил, тобто всіх тих людей, з якими я працювала та які я підтримувала усі ці роки – в тому числі йдеться про Навального, Явлінського та інших демократичних лідерів. Моя ідея – створити величезну демократичну коаліцію", – наголосила Собчак.

На її переконання, якщо вона продемонструє непоганий результат на виборах, це свідчитиме про зміну у всіх політичній системі Росії.

"Одна річ, якщо процент – маленький. Інша річ, якщо мільйони людей проголосують проти Путіна таким легітимним демократичним чином", – додала кандидатка на посаду президента Росії.

Крім того, новоспечена політикиня підкреслила, що Олексія Навальному Кремль має дозволити брати участь у цих виборах, і вона буде за боротися.

"Я говорила з Навальним і сподіваюся, що він зі мною погодиться. Якщо йому не дозволять брати участь у президентських виборах, тоді яка у нас буде альтернатива!? Залишатися вдома на прийти на вибори – не вихід. Цим ми нічого не продемонструємо Кремлю, відтак нічого не змінимо". – резюмувала Ксенія Собчак.