Відповідні дані оприлюднив "Левада-центр", який і проводив це соціологічне опитування.

Так, людям задавалося питання "Назвіть, будь ласка, 5-6 політиків, громадських діячів, яким ви найбільше не довіряєте?"

Читайте також: Собчак хоче змінити прізвище

У підсумку 16% респондентів свої голоси віддали Ксенії Собчак. За словами соціологів, це максимальний у динаміці рівень недовіри телеведучій з листопада 2012 року.

На другому місці опинився чинний російський прем’єр Дмитро Медведєв (13%), який ще у жовтні з 15% був лідером такого антирейтингу. Водночас у іншому опитуванні, де учасникам пропонувалося оцінити діяльність Медведєва на посаді прем'єр-міністра, про недовіру голові уряду сказали 53% опитаних.

Далі йдуть опозиціонер Олексій Навальний (12%), якому в 2013 році не довіряли лише 3%, лідер ЛДПР Володимир Жиріновський (12%), головний комуніст Росії Геннадій Зюганов (8%) і перший президент СРСР Михайло Горбачов (7%).

До слова, найбільше росіяни довіряють своєму президенту Володимиру Путіну (60%), міністру оборони РФ Сергію Шойгу (30%) та очільнику російського МЗС Сергію Лаврову (27%).

Зауважимо, що опитування проводилося з 20 по 24 жовтня, тобто вже після того, як тобто вже після того, як Собчак оприлюднила рішення про намір балотуватися в президенти.

Нагадаємо, 18 жовтня Ксенія Собчак оголосила про намір йти на вибори президента Росії у 2018 році. Вона планує виступити в ролі "кандидата "Проти всіх".