Про це депутат розповів у прямому ефірі 24 каналу.

Читайте також: Фарс, кругова порука, імітація і непрофесіоналізм, – Соболєв про роботу Луценка

Близько 50 випадків нападів на українських активістів абсолютно не розслідувані. Швидше за все, вони просто мають підтримку у вищих колах. За словами Соболєва, організатори корупції сьогодні очолюють державу.

"Це одна з причин, чому я ініціював відставку Арсена Авакова та генпрокурора Юрія Луценка, адже вони не просто не дають ради своїм обов’язкам, не саджають злочинців, вони самі цим займаються", – сказав нардеп.

Якщо чиновники з Полтави, до прикладу, можуть вкрасти щось в масштабах області, то у Авакова, Луценка та Порошенка вся країна в руках.

Я зараз збираю підписи в парламенті за висловлення недовіри генпрокурору, що сприятиме його звільненню. Я прошу всіх слідкувати, чи підписався ваш депутат. Від цього залежатиме чи буде в Україні і далі крадій на посаді Генпрокурора чи Міністра внутрішніх справ, чи все ж це буде людина, яка законно захищатиме українців. – заявив Соболєв.

Він зазначив, що на сьогодні зібрано 57 підписів, але потрібно 150 для того, щоб почалося голосування за це рішення.

"Потрібно, щоб десятки народних депутатів висловили цю думку письмово, адже на словах, вони всі це підтримують, але не підписують, бо бояться. Я думаю, що такі побоювання депутатів мають вилікувати виборці. Запитайте в свого депутата, за якого голосували, чому він не підписався за звільнення Луценка, чому він не вимагає відставки Авакова, чому він не працюєш на захист ваших інтересів. Це дуже ефективна перевірка", – додав Соболєв.

Нагадаємо, напередодні генпрокурор Юрій Луценко заявив, що у травні 2019 році хоче "повернутися до політичної діяльності". Він наголосив, що планує "допрацювати до завершення президентських виборів".