Про це 24 каналу розповів військовий оглядач Денис Попович. Він також зазначив, що ми отримали чимало інформації про знищення логістичних ланцюжків на правому березі Херсонщини – у Бериславі знищили ворожу силу, у Новій Каховці мости під вогневим контролем ЗСУ.

Читайте також ЗСУ почали контрнаступ на Херсон: все, що відомо

Якщо ми говоримо про те, що наступ ЗСУ сьогодні справді розпочався, то логістичні ланцюжки росіян у достатньо підготовленому стані для нашої контрнаступальної боротьби,
– переконаний Денис Попович.

Додамо, що 29 серпня усі українці почули довгоочікувану новину – Збройні Сили успішно почали контрнаступ на тимчасово окупованій території Херсонщини. Нашим військам вдалося прорвати першу лінію оборони ворога.

Детальніше про ситуацію на Херсонському напрямку: дивіться відео

Контрнаступ на Херсон та область – коротко

  • Керівниця об'єднаного координаційного штабу Сил оборони Півдня Наталія Гуменюк в коментарі 24 каналу підтвердила, що ЗСУ прорвали першу лінію оборони окупантів на Херсонщині.
  • Наталія Гуменюк розповіла, що окупанти намагаються маневрувати й стягувати резерви, які у них залишилися. Ситуація на Півдні залишається складною, але контрольованою.
  • Водночас керівниця координаційного штабу Сил оборони Півдня порадила окупантам скласти зброю та здатися у полон.
  • російські пропагандисти уже б'ють на сполох, що в окупантів є ризик втрати Херсона. Наприклад, проросійський блогер олексій дрьомов визнав, що українські захисники "стріляють із усього, що мають, а мають вони зараз багато".