Про це в ефірі єдиного телемарафону заявив голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко, передає 24 канал. За його словами, Бандура був законно обраним мером.

Читайте також: Окупанти посилюються та перегруповуються на основних напрямках: що відбувається на фронті

Є люди, які тепер говорять, що потрібно було призначати когось іншого, але вони не дуже добре знають законодавство, тому що у всіх містах проходять вибори і саме цей, людиною його назвати важко, переміг на виборах восени 2020 року. Він отримав це право від громадян і був обраний на посаду міського голови,
– сказав Кириленко.

Соратник Наталії Королевської

За його словами, соратницею та керівником Бандури була членкиня партії "Опозиційна платформа — За життя" Наталія Королевська. При цьому керівництво містом і всю допомогу, надавала обласна адміністрація, навіть до повномасштабного вторгнення.

Кириленко додав, що в інтересах Володимир Бандура була тільки політична складова, і навіть під час розмови з ним він не міг отримати якусь компетентну думку з тих проблем, які відбувалися в місті, тому доводилось вирішувати їх без втручання мера.

Кримінальні справи проти Бандури

"Я чудово обізнаний, які кримінальні провадження були зареєстровані ще до 24 лютого за вказаним суб'єктом (Бандурі – 24 канал) і чітко було зрозуміло, чим закінчить цей "управитель" і чим для нього закінчиться кар'єра керівника міста Святогірська. Я зараз говорю виключно про економіку, знаю, які будувалися ним за бюджетні кошти міста "садочки". У цьому напрямку ми працюємо, і результат буде незалежно від того, як він зблизився з окупантами. Результат буде і вже правоохоронці будуть здійснювати по цій справі якісь заяви. І до всіх його справ долучиться ще одна про державну зраду. Колаборанство його точно не врятує", – пояснив голова ОВА.

Також Кириленко додав, що помічається дивна тенденція, що там, де є прихильність до партії ОПЗЖ, є й колаборанти.

Вас може зацікавити – у тимчасово окупованому Мелітополі партизани розклеюють проукраїнські листівки: дивіться відео