Пасео де ла Кастеллана, відома як "Іспанський проїзд" у Мадриді в неділю, 19 грудня, перетворилася на зимову казку. Її заполонили бігуни в традиційних червоно-білих костюмах.

До теми Десятки Санта-Клаусів взяли участь у запливі річкою Суар з благородною метою: промовисті фото

Забіг Санта-Клаусів

Із нагоди забігу Санта-Клаусів, організатори події підготували штучний сніг. Саме крізь несправжні сніжинки пробігали учасники благодійної акції.

Чимало учасників одягнули медичні маски, щоб наголосити й на потребі слідкувати за здоров'ям під час пандемії коронавірусу.

Серед бігунів були не лише Санти, а їхні помічники-ельфи. Малечі дозволили частину дистанції долати у повільному темпі.

Благодійний забіг Санта-Клаусів в Іспанії: дивіться відео

Виверження вулкану на Ла-Пальмі

Забіг в Іспанії влаштували, щоб зібрати гроші на підтримку мешканців острова Ла-Пальма. За останні 3 місяці Канарські острови потерпають від виверження вулкана Кумбре В'єха.

Через стихійне лихо тисячі людей змушені були покинути власні домівки. Відомо, що розпечена лава зруйнувала майже 3 тисячі будівель та 1,2 тисячі гектарів земель, зокрема бананові плантації на Ла-Пальмі.

Згідно з історичними даними, востаннє виверження вулкану на Канарах фіксували у 2011 році, коли прокинувся Ель-Єрро. Однак Кумбре-В'єха був спокійним із 1971 року.

Вулкан на Канарських островах прокинувся: що відомо

  • Канарські острови є популярним туристичним місцем, однак через стихійне лихо з 19 вересня по 27 листопада туди не курсували літаки. Наприкінці останнього місяця осені авіасполучення відновили.
  • Відомо, з Ла-Пальми евакуювали майже 7 тисяч людей через катаклізм, чимало з них втратили роботу.
  • Розпечена лава утворила цілий півострів площею 40 гектарів в Атлантичному океані. Його зафіксували під час чергової хвилі виверження вулкану.