Як повідомляє джерело 24 Каналу в ГУР, атаку здійснили за допомогою дронів-камікадзе, один з яких успішно уразив об'єкт ворожого ВПК. Зазначається, що наслідки влучання, ступінь ураження та інформація про втрати противника наразі уточнюються.

Дивіться також Росіяни знову набрехали: стало відомо, куди влучив дрон у Тамбовській області

Атака на Тамбовський пороховий завод

Зазначимо, що офіційна влада країни-агресорки заперечує факт ураження порохового заводу. Зокрема, губернатор Тамбовської області Максім Єгоров зазначив, що, мовляв, "обидва БпЛА було знищено, жертв і руйнувань немає, а ситуація під контролем".

Попри це, місцеві жителі публікували у мережі кадри, на яких чітко видно влучання одного з дронів-камікадзе з подальшою детонацією та загорянням на території об'єкта.

"Якщо було збито два дрони, то чому туди все ж трапився приліт? На збитий дрон точно не схоже. Влада знову бреше?", – запитував у риторичній формі один з очевидців ураження в соцмережі.

Звісно, жодного влучання не було. І Тамбовського порохового заводу в такому випадку також не було,
– прокоментував операцію співрозмовник в ГУР МОУ.

Дрони атакували Тамбовський пороховий завод: дивіться відео

Зазначимо, що Тамбовський пороховий завод вже не вперше стає ціллю для атак українськими безпілотниками. Так, 19 січня цього року безпілотники ГУР МОУ вже атакували згаданий об'єкт. Тоді один з дронів-камікадзе вибухнув на майданчику біля цеху змішування порохів.

Крім цього, безпілотники атакували цей завод і в листопаді минулого року.

Тамбовський пороховий завод


– це одне з найбільших підприємств Росії, де виробляються боєприпаси та порох для стрілецької зброї. З початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну завод збільшив виробництво на третину. Підприємство перебуває під санкціями з березня 2023 року.