Допомогли зірці місцеві правоохоронці. Вони саме їхали до Львова, тому й погодилися підвезти Осадчу до залізничного вокзалу. Про це вона сама розповіла в інстаграмі, але згодом видалили ці сторіс.

Читайте також Юрій Горбунов зізнався, чи готова Осадча народити йому доньку

Негативна реакція шанувальників телеведучої

Коли ведуча поділилася цією історією у мережі, користувачі відреагували вкрай неоднозначно. Більшість шанувальників не розуміли, чому її супроваджували правоохоронці, ще й під звуки сирен. Згодом у патрульній поліції Львова пояснили, що поліцейські саме закінчували чергування. У той момент до них підійшли представники "Світського життя" й попросили про допомогу, тож вони й погодилися.

Осадча хотіла встигнути до Києва, щоб погодувати сина

Ведуча попросила вибачення у всіх, в кого цей пост викликав обурливу реакцію. Вона підкреслила, що правоохоронці допомогли їй не пропустити на потяг після зйомки, яка затягнулася до пізньої ночі.

Я з вдячністю відгукнулася на пропозицію про допомогу, адже мені вкрай важливо було встигнути на ранкове годування малюка,
– пояснила Осадча.

Й додала, що альтернативних варіантів, як потрапити на потяг вчасно, не було. Адже на зйомках у Трускавці довелося затриматися. Підсумовуючи все сказане, вона ще раз вибачилася й наголосила, що поспіх годуючої мами з роботи не мав стати скандалом.