Про це заявила виконавча директорка компанії "Спортмастер-Україна" Людмила Книш.

Читайте також Ігнорують санкції: в Україні продовжують працювати магазини "Спортмастер"

У "Спортмастері" пояснили, чому досі працюють в україні

Прецедент про включення Sportmaster Operation Pte.Ltd до санаційного списку є неаргументованим і безпідставним, викликає багато питань, відповіді на які поки не можуть дати навіть провідні юристи,
– йдеться у заяві.

За словами Книш, наразі немає приводів і підстав для обмеження господарської діяльності компанії. А "Спортмастер" начебто продовжує роботу винятково в правовому полі.

"Всі ці роки компанія" Спортмастер Україна "вела і веде самостійний, незалежний, чесний, відкритий бізнес, заснований строго на дотриманні законів України, встановлених правил і кодексу бізнесу, залишаючись поза політикою", – додала вона.

Виконавча директорка компанії вважає, що мережа має далі працювати в Україні, аби "виконувати всі норми міжнародного і національного законодавства". А одним із пріоритетів компанії є збереження робочих місць співробітників (приблизно 1,5 тисячі людей).

Книш зазначила також, що за 25 років існування компанії "Спортмастер Україна" відкрили понад 150 магазинів.

Що відомо про Sportmaster Operations Pte. Ltd?

Їй безпосередньо належить ТОВ "Спортмастер-Україна" – роздрібна мережа торгівлі спорттоварами в Україні. У держреєстрі її бенефіціарами з частками 30,79% вказані брати Микола і Володимир Фартушняк, ще таку ж частку контролює їх партнер Олександр Михальський. Загалом мережа "Спортмастер" представлена майже 500 магазинами в Росії, Україні, Білорусі, Казахстані тощо.

Починаючи з 2014 року, українці неодноразово закликали бойкотувати мережу у рамках кампанії "Не купуй російське!". На офіційному російському та білоруському сайтах компанії розміщена карта, на якій окупований Крим зображений як частина Росії. А мережа спонсорувала конкурс краси в окупованому Луганську.