Тепер обоє фігурантів повинні з ними ознайомитися. Зауважимо, що розслідування кримінального провадження тривало з серпня 2020 року. У вересні того ж року Юрченку повідомили про підозру.

Раніше У Києві побили депутата, колишнього "слугу народу" Олександра Юрченка

Після того, як навколо Юрченка спалахнув корупційний скандал, його виключили з президентської фракції "Слуга народу". Перед цим він написав заяву про вихід з неї за власним бажанням.

  • Юрченка підозрюють в отриманні 13-тисячного хабаря, а також у підбурюванні до давання повторного хабаря в особливо великому розмірі – 200 тисяч доларів.
  • На початку серпня 2020 року детектив НАБУ "під прикриттям" передав посереднику першу частину хабаря. Згодом співучасники планували отримати наступний транш.
  • За даними слідства, гроші призначалися для підкупу народних депутатів – членів комітету Верховної Ради. Гроші Юрченку мав передати посередник.
  • Спочатку політику обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, проте згодом він вийшов на волю – під заставу у розмірі 3 мільйони гривень.
  • Помічник народного депутата Іван Фіщенко, якого теж підозрюють у хабарництві, також вийшов із СІЗО після внесення застави у 1 мільйон гривень.

НАБУ опублікувало відео, на якому передають частину хабаря: