Так, зріст Антоненка виявився майже на 10 сантиметрів вищим, аніж у чоловіка з відео. Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомив юрист Юрій Маслов.

Раніше: Справа Шеремета: Андрія Антоненка суд залишив під вартою

Різниця – не 2,5 сантиметра. Різниця – у 9,7 сантиметра! А вже з урахуванням максимально можливої похибки будь, яка особа, зростом 177,16 і вище поза усяким сумнівом не може бути особою на камері з місця злочину,
– написав він.

Увага! Зріст Антоненка, що і підтвердила відповідна експертиза, становить 180 сантиметрів, а ось зріст людини на відео сягає 170 сантиметрів.

Як повідомив адвокат Антоненка Станіслав Кулик у ексклюзивному коментарі 24 каналу, його підзахисному не лише міряли не зріст, а й усі антропологічні дані – обхвати рук, ніг, голови, фіксували татуювання.

Окрім того, адвокат додав: постанову про призначення експертизи 25 лютого стороні захисту так і не дали, тож немає можливості визначити її назву та поставлені на вирішення експертам питання.

"Коли буде готовий висновок експертів, – теж невідомо. Подивимось, що саме вони напишуть у висновку. Бо ж може бути все, що завгодно", – припустив захисник.

Цікаво, що під час судового засідання 20 лютого прокурор надав на вимогу судді Печерського райсуду 3 висновки фототехнічних експертиз: у першій вказаний орієнтовний зріст людини з відео – 171 сантиметр, у другій – орієнтовно 172 сантиметри (з похибкою у 5 сантиметрів). У третій експерт заявив, що точність вимірювань оцінити неможливо.

Експерти виміряли зріст Антоненку: відео

Кого підозрюють у вбивстві Шеремета:

Антоненка підозрюють в організації вбивства журналіста Павла Шеремета. Його спільницями начебто були Юлія Кузьменко та Яна Дугарь. Кузьменко, за версією слідства, закладала під автомобіль журналіста вибухівку, а Дугарь – фіксувала на місці інциденту камери відеоспостереження та зберігала у себе зброю.

Які аргументи слідство висуває проти Антоненка:

  • Результати аналізу трафіку в момент скоєння злочину свідчать, що телефони Антоненка були вимкненими з 23:24 19 липня до 7:23 20 липня 2016 року. Це нехарактерно для його поведінки.
  • Антоненко часто носить одяг зі специфічними принтами – схожі були зафіксовані на одязі ймовірного вбивці Шеремета на відео, яким оперує поліція у цій справі.
  • Антоненко жив поблизу місця злочину та добре орієнтується на місцевості.
  • Відео з камер спостереження показали, що чоловік, який закладав вибухівку, накульгує. У лютому 2016 року Антоненку саме провели операцію на нозі. Чоловік навіть публікував у мережі відповідні фото з лікарні.

Як затримували підозрюваних у вбивстві Шеремета: відео