Проте сторона активіста таки сподівається, що рішення ґрунтуватиметься на відповідних матеріалах справи. Про це розповів адвокат Сергія Стерненка Віталій Коломієць.

До теми За справедливий суд: прихильники Сергія Стерненка зібралися під ОПУ – відео

Він пояснив, що зі спостережень за апеляційним перебігом справи, з процесуального боку, у прокуратури не залишилося нічого з її обвинувачення.

"Але ми розуміємо, що у цій справі ні юридичного, ні справедливого рішення у теперішній ситуації очікувати не доводиться. Точніше, немає підстав розраховувати, що на суд не тиснуть, що суд не залякують, не перекупляють", – сказав Коломієць.

Хто перебуватиме на засіданні суду

За словами адвоката, розмірковування насторожують, що справу щодо Сергія Стерненка зроблять політичною, не на користь верховенства права та правопорядку.

У будь-якому випадку надія є, тому ми також сьогодні будем на засіданні, частина людей теж приїхала,
– зауважив Віталій Коломієць.

Згідно з його інформацією, Сергій Стерненко та Руслан Демчук також перебуватимуть на засіданні Одеського апеляційного суду.

Віталій Коломієць про суд щодо Сергія Стерненка: дивіться відео

Що відомо про справу Стерненка

  • Приморський суд Одеси засудив Сергія Стерненка до 7 років і 3 місяців позбавлення волі ще 3 лютого 2021 року.
  • Активіста звинуватили у викраденні ексдепутата Сергія Щербича, мовляв, Стерненко хотів заволодіти 300 гривнями чиновника.
  • Власне активіст назвав справу політизованою. Вже 9 квітня Одеський апеляційний суд змінив запобіжний захід ув'язненому і відправив активіста під цілодобовий домашній арешт.
  • Ув'язнення Сергія Стерненка та ситуація довкола його справи супроводжувалося протестами на підтримку активіста у низці міст України.


Звинувачення Сергію Стерненку / Інфографіка 24 каналу