Що відомо про нові докази

Імена українців були відредаговані. Однак редагування зробили так, що імена стало видно при копіюванні тексту і перегляді в текстовому редакторі.

Рекомендуємо У США відкрили кримінальну справу щодо компанії Дональда Трампа

Про яких українців мовиться

  • Ексгенеральний прокурор Юрій Луценко,
  • колишній голова фіскальної служби Роман Насіров;
  • бізнесмен Олександр Левін.

Адвокат колишнього соратника Джуліані Джозеф Бонді заявив, що докази з електронних пошт вилучили працівники ФБР ще 28 квітня під час обшуків у будинку та офісі ексадвоката Трампа.

Водночас від коментарів Бонді відмовився. Представник прокурора США Одрі Штраусс на Манхеттені, офіс якої розслідує справу Джуліані, також не коментує нові докази.

До речі, Луценко 25 травня повідомив, що "в нього немає новин" і що він "не спілкувався з Джуліані ні телефоном, ні поштою".

Наразі прокуратура вивчає, чи порушував Джуліані закони про лобіювання, коли діяв як незареєстрований іноземний агент, працюючи на Трампа.

Коротко про справу ексадвоката Трампа

  • Американські бізнесмени українського походження Лев Парнас та Ігор Фруман нібито організовували спілкування колишніх генеральних прокурорів України Віктора Шокіна та Юрія Луценка з Джуліані. На цих зустрічах українці буцімто злили Джуліані компромат на теперішнього президента США Джо Байдена.
  • Луценко підтвердив, що дійсно зустрічався з Джуліані. Американець поцікавився, чи можуть порушити в Україні справу проти Байдена. Луценко ж припускав можливий вплив України на вибори президента США.