Судове засідання було суто формальним. Потерпіла Анастасія Лугова не встигла на нього, бо засідання перенесли на годину раніше.

Раніше У СІЗО помер чоловік, який намагався у потязі зґвалтувати Анастасію Лугову

Спроба зґвалтування у потязі: справу закрили

Про смерть нападника Віталія Рудзька стало відомо місяць тому. Чоловік помер у лікарні, куди його госпіталізували за 3 дні до смерті.

Смерть обвинуваченого стала причиною закриття 19 травня Солом'янським райсудом Києва кримінального провадження.

Нагадаємо, раніше потерпіла Анастасія Лугова наголосила, що "це ще не кінець справи". За її словами, зараз потрібно змінити систему, аби у майбутньому бути впевненими в тому, що права можна і треба захищати.

Напад на Анастасію Лугову: коротко

  • Жахлива подія сталася в ніч на 1 серпня 2020 року в поїзді, що прямував з Маріуполя до Києва. До купе, в якому спали журналістка з дитиною, проник п'яний чоловік – Віталій Рудзько.
  • Він намагався зґвалтувати жінку, але Анастасія чинила опір. Підозрюваний жорстоко побив постраждалу, однак їй вдалося втекти від зловмисника.
  • Потерпілій допомогла провідниця іншого вагону, яка повідомила про інцидент начальнику поїзда. Нападника затримали після прибуття поїзду до Києва.
  • З моменту затримання підозрюваний перебував під арештом. Ще на початку серпня у прокуратурі Києва обіцяли, що йому "світить" до 7 років тюрми. Водночас захист вимагав 5 років для ґвалтівника.