Джо Байден заявив, що удар у відповідь – завданий. Зокрема, Штати атакували загін Корпусу вартових ісламської революції і пов'язаних з ним груп. Мовиться про тих, хто стоїть за нападом на військових США.

Зауважте Байден назвав, за якої умови готовий закрити кордони США

Президент США наголосив, що його країна не прагне конфлікту на Близькому Сході або ще десь у світі. Водночас тим, хто завдає ударів, неодмінно варто готуватися до відповіді.

Деталі відповіді

У Пентагоні заявили, що наразі світ бачить лише початок відповіді. КВІР та їхніх союзників притягнуть до відповідальності за напади на сили США та коаліційних сил. Де й коли відповідь продовжиться, Штати оберуть.

Загалом упродовж годин сили США атакували майже 100 об'єктів в Сирії та Іраку. Зокрема, мовиться про командні центри, склади, логістичні центри, а також – виробничі потужності бойовиків. Відомо, що у Багдаді лунала повітряна тривога.

Збройні сили США завдали ударів по понад 85 цілям, за допомогою багатьох літаків, зокрема, дальніх бомбардувальників, які прилетіли зі Штатів,
– мовиться у повідомленні.

До слова, раніше у США критикували Байдена за достатньо м'які рішення у цьому питанні. Однак президент США наголошував, що не хоче загострювати ситуацію.