Штати продовжують підтримувати Україну у її героїчному протистоянні російській агресії. У Посольстві США в Україні розкрили деталі про додаткову допомогу.

Зверніть увагу Сенатори обох партій вкотре закликали Держдеп визнати росію спонсором тероризму: чому це важливо

США, діючи через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у координації з Міністерством фінансів США, нададуть уряду України додаткову пряму бюджетну підтримку обсягом 4,5 мільярда доларів,
– мовиться у повідомленні.

Три мільярди доларів – вже у серпні: США дають уряду України гроші на соціальні виплати

Нова допомога від США допоможе Україні пом'якшити бюджетний дефіцит, який спричинила агресія росії. У Посольстві США в Україні заявили, що перший транш уряд отримує вже у серпні. Мовиться про 3 мільярди доларів.

Коли відбудеться другий транш, наразі невідомо.

США закликають росію припинити всі бойові дії біля ядерних об'єктів в Україні

Карін Жан-П'єр – речниця Білого дому – закликала росію негайно припинити всі бойові дії біля українських ядерних об'єктів. У Штатах пильно стежать за тим, що відбувається на ЗАЕС.

У Білому домі відзначили те, що українська влада та оператор ЗАЕС віддано зберігають ядерну безпеку у таких складних умовах.

За словами Жан-П'єр, Міністерство енергетики США та Національне управління з питань ядерної безпеки отримують дані від центрів радіаційного контролю. За результатами наразі не зафіксували ознак підвищення чи незвичного рівня радіації.

Важливо – США зняли обмеження з постачання зброї Україні: дивіться відео