Остін зауважив, що США сповна розуміють виклик, який зараз постав перед Україною. Він підкреслив, що світ об'єднався, аби допомогти нашій державі "перемогти зараз і зміцнитися у майбутньому", передає 24 канал.

До теми "Зрушать небо і землю": понад 40 країн на базі Рамштайн обговорили підтримку України

Виступ Ллойда Остіна стосовно підтримки України

З-поміж іншого, очільник Пентагону на пресконференції заявив, що Консультативна міжнародна група стосовно оборони України надалі зустрічатиметься щомісяця з метою координації допомоги нашій державі.

За словами Остіна, розширення форуму за межі нинішньої зустрічі гарантуватиме подальший прогрес в обороноздатності України.

Контактна група стане механізмом для країн доброї волі, щоб посилити інтенсивність наших зусиль, координувати нашу допомогу і фокусуватись на тому, щоб перемогти не лише у нинішніх битвах, але й у майбутніх,
– виголосив міністр оборони США.

Ллойд Остін додав, що такі зустрічі можна буде проводити персонально, віртуально, або ж у гібридному форматі.

Зустріч міністрів оборони понад 40 країн на базі Рамштайн у Німеччині: коротко

  • На авіабазі Рамштайн у Німеччині 26 квітня відбулась зустріч міністрів оборони понад 40 країн світу.
  • Вони зібрались для того, щоб обговорити військову підтримку України у війні проти Росії.
  • Очільник Офісу Президента України Андрій Єрмак прокоментував зустріч посадовців і зауважив, що задля підтримки нашої держави у цій запеклій боротьбі США та союзники "зрушать небо і землю". Українці, які нині чинять рішучий опір агресору, за словами Ллойда Остіна, надихають увесь світ.
  • Вторгнення Росії в Україну на зустрічі назвали не лише агресією проти України, але й атакою проти світового порядку, викликом для вільних людей у цілому світі.

Не пропустіть – що роблять з "другою армією світу" українські захисники та захисниці: дивіться відео