Інформації про те, що стало причиною сходження з рейок, поки що немає. Однак відомо, жертв у результаті катастрофи немає.

Читайте також США збили китайський аеростат над Атлантикою: довелось закривати авіапростір задля цього

Обставини інциденту

Член Національної ради з безпеки на транспорті Майкл Грем повідомив, що пожежа охопила усі 50 вагонів, що зійшли з рейок. Інтенсивність вогню наразі зменшилася, але вона залишається активною, а дві основні колії все ще заблоковані.

За попередніми даними, вагони перевозили вінілхлорид. Його використовують для виготовлення твердої пластикової смоли. Ця речовина може викликати рак печінки.

Мер міста Трент Конавей повідомив, що монітори якості повітря не показали небезпечних показників.

В штаті Огайо загорілись вагони з небезпечними речовинами: відео

Жителів евакуювали

Влада вирішила евакуювати населення в цьому районі в радіусі 1,6 кілометра від місця аварії.

Наслідки катастрофи / Фото AP

Мешканцям сусіднього міста Східна Палестина порадили не виходити з дому, доки їм не повідомлять, що це безпечно. На вимушеному карантині опинилися понад 5 тисяч осіб.

З точки зору якості повітря немає причин для тривоги. Запах виходить від вогню, але на якість повітря це не впливає,
– запевнив мер міста Трент Конавей.

Жителям міста повідомили, що через витік речовин змінився колір питної води. Працівники залізниці працюють над тим, щоб зупинити витік речовин та запобігти його спусканню вниз за течією.

У Чилі – масштабні лісові пожежі

  • Десятки лісових пожеж у Чилі забрали щонайменше тринадцять життів і спалили близько 14 000 гектарів. Літня спека охопила всю південну частину Чилі. Міністр сільського господарства також повідомив, що гелікоптер екстреної допомоги впав у південному регіоні Ла-Арауканія, пілот і механік загинули.
  • Стан катастрофи було оголошено в сільськогосподарських і лісових районах Біобіо та сусіднього Нубла, що спонукало до розгортання солдатів і додаткових ресурсів. Міністерка внутрішніх справ Кароліна Тоха повідомила, що сотні будинків були пошкоджені, а 39 пожеж вирують по всій країні.
  • За її словами, наземне обладнання та парк із 63 наявних літаків посилюють боротьбу з вогнем, очікується допомога Бразилії та Аргентини.