Про це сайту "24" розповів політичний експерт Сергій Постоловський.

Читайте також: Україна готується до нової війни, – у Лаврова відреагували на закон про реінтеграцію Донбасу

Можливо, говорить експерт, США безкоштовно нададуть, умовно кажучи, два "Джавеліни". А інші треба буде купувати. Але в будь-якому разі, на його думку, це питання не вирішиться завтра.

Щодо "Джавелінів" ідуть якісь закулісні переговори, ця зброя може бути своєрідною платою за виконання Україною певних умов. Як варіант – надання особливого статусу ОРДЛО. Тому що в США розуміють: без особливого статусу і місцевих виборів в ОРДЛО Росія не погодиться на жодні поступки,
– зауважує Сергій Постоловський.

Нагадаємо, посол США в Україні Марі Йованович заявила, що Україна отримає оборонну летальну зброю від США безкоштовно. Як відомо, 12 грудня президент США Дональд Трамп підписав закон про оборонний бюджет США на 2018 фінансовий рік, який передбачає виділення 350 мільйонів доларів у вигляді військової допомоги Україні. Окрім надання 350 мільйонів доларів, схвалений бюджет передбачає надання Україні летальної зброї оборонного характеру. Начальник Генштабу – головнокомандувач ЗСУ генерал армії Віктор Муженко заявив, що Збройні сили України вже опрацьовують заходи задля підготовки до прийняття на озброєння протитанкових ракетних комплексів "Джавелін", які нададуть нашій державі США.