Про це повідомляє "Голос Америки".

Читайте також: За яких умов НАТО може втрутитися у конфлікт України та Росії

"Сполучені Штати, звичайно, підтримують Комісію НАТО-Україна. Ми закликали та будемо продовжувати закликати Угорщину не опиратися її проведенню. Україна є одним з ключових партнерів, союзників, яких ми маємо, і ми прагнемо досягти стабільного уряду", – сказала Гатчісон.

Представники США і раніше наголошували, що Будапешт не повинен зловживати своїм становищем члена Північноатлантичного альянсу для вирішення суперечок з іншими країнами.

Посол підкреслила, що "для України, яка зазнає російської агресії на своїх кордонах, важливо, щоб ми допомагали їй усіма можливими способами, аби стримати російську агресію".

Нагадаємо, комісія Україна – НАТО повинна була пройти в рамках засідання Північноатлантичної ради 3 та 4 жовтня у штаб-квартирі Північноатлантичного альянсу.

Що таке НАТО?Військово-політичний блок, який об'єднує більшість країн Європи, США і Канади. Це "трансатлантичний форум" для проведення країнами-союзниками консультацій з будь-яких питань, що зачіпають життєво важливі інтереси його членів, включаючи події, здатні поставити під загрозу їхню безпеку. Однією з цілей НАТО є забезпечення стримування будь-якої форми агресії щодо території будь-якої держави-члена НАТО або захисту від неї. На сьогодні членами НАТО є 29 країн.