Відповідне повідомлення з'явилося о 01:05 29 лютого у телеграм-каналі Сил спеціальних операцій. У ньому підтвердили трагічну звістку та розповіли, що сталося.

Читайте також Чому Зеленський озвучив кількість загиблих воїнів: офіцер ЗСУ назвав причини

Що відомо про загибель бійців

Як зазначають у ССО, воїни 73-го морського центру спеціальних операцій героїчно загинули під час виконання бойового завдання. Вони зіткнулися з російськими окупантами.

Бійці забезпечували відхід основних сил групи після того, як вони виконали спеціальне завдання. Оборонці прийняли свій останній бій, навічно залишившись у строю.

Героїчна та надскладна бойова робота підрозділів ССО на суходолі, на морі і в глибокому тилу противника – це щоденний вклад воїнів ССО в перемогу над ворогом. Завжди пам'ятайте якою ціною виборюється наша свобода,
– закликають у ССО.

У Силах спеціальних операцій висловили щирі співчуття сім'ям загиблих. Редакція 24 Каналу долучається та низько вклоняється до землі за мужній подвиг оборонців!

Зеленський уперше розповів, скільки наших героїв загинули

25 лютого Володимир Зеленський дав велику пресконференцію, під час якої відповідав на запитання українських журналістів. Під час неї глава держави вперше озвучив, скільки наших захисників загинули під час повномасштабного вторгнення.

За словами президента України, наша держава втратила 31 тисячу своїх бійців. Відповідну цифру Володимир Зеленський озвучив і звернув увагу на втрати ворога.

Він зазначив, що російські пропагандисти повідомляють, що на війні, розв'язаній Кремлем, буцімто загинули сотні тисяч наших оборонців. За його словами, це "абсолютна маячня". Тому він і назвав цифру, хоч і додав, що не впевнений, чи має право це робити.

Кожна людина – це великі втрати для нас… 31 000 українських військових загинуло в цій війні. Ні 300 000, ні 150 000, що там бреше Путін за своїм брехливим колом, але, тим не менш кожна ця втрата – це великі втрати для нас,
– сказав глава держави.

Водночас він зазначив, що серед російських загарбників загинули 180 тисяч бійців. Сумарно війско ворога втратило до 500 тисяч своїх солдатів, якщо рахувати разом із пораненими.