У телеграм-каналі Енергоатому розповіли, що стан працівника Запорізької атомної електростанції Сергія Швеця залишається дуже важким. До помешкання співробітника енерго-ремонтного підрозділу Запорізької АЕС Сергія Швеця 23 травня увірвалися російські військові та розстріляли його з автоматичної зброї.

Важливо: Окупанти увірвались до помешкання співробітника Запорізької АЕС Сергія Швеця та розстріляли його

Чоловіка одразу відвезли у місцеву лікарню, де медики борються за його життя. За даними Енергоатому, постраждалий отримав численні кульові поранення з проникненням у тіло та втратив дуже багато крові. Зазначається, що такі травми практично несумісні з життям.

На операційному столі лікарі боролися за його життя 10 годин, і надскладну операцію пан Сергій, Богу дякувати, витримав. Сподіваємося і на подальше диво – одужання,
– написали у повідомленні Енергоатом.

Звірства загарбників на Київщині

Генеральна прокурорка встановила імена 8 російських військовослужбовців та членів приватної військової компанії, які причетні як мінімум до 14 кримінальних злочинів.

Російські покидьки під час окупації частини Київщини в березні викрали з дому старосту села Мотижин Ольгу Сухенко, її чоловіка та сина. Нелюди затягли сім'ю на свою базу, де катували українців та хотіли вибити з них інформацію про ЗСУ та тероборону.

На очах в Ольги Сухенко росіяни жорстоко катували її сина. Окупанти спочатку вистрілили йому в ногу, а потім вбили пострілом у голову. У кожного члена сім'ї під час експертизи правоохоронці знайшли множинні вогнепальні поранення.

Імена російських катів мають знати всі. Це – старший лейтенант Олег Крикунов, сержант Чінгіс Гончіков, сержант Олександр Ванчіков, сержант Магомедмірза Сулейманов, старший лейтенант Віталій Дмітрієв, а також вагнерівці Сергій Сазанов, Сергій Сазонов та Олександр Ступніцький.

Вас це може зацікавити – скільки території України окупували рашисти після 23 лютого: дивіться відео