Варто зазначити, що Стерненко під час оборони Київщини брав участь у підрозділі "Гонор". Згодом військове командування попросило його "зайнятися забезпеченням підрозділів".

Дивіться також Ми ще не перемогли, наші втрати – не просто цифри, – офіцер ЗСУ звернувся до українців

Стерненко хоче піти воювати на фронт

Сергій Стерненко зазначив, що з початку війни він зі своїм підрозділом активно підтримував наших військових. Зокрема, його група працювала з артилеристами: захищала їхні позиції та допомагала їм ставати в кругову оборону.

Після того, як російську армію вибили з Київщини він не знав, що робитиме далі. Проте, поспілкувавшись зі своїм командиром, отримав наказ "продовжити волонтерську діяльність" та "забезпечувати підрозділи всім необхідним".

"Я продовжив волонтерську діяльність, якою займався і до повномасштабного вторгнення", – зауважив Стерненко.

Активіст також наголосив, що час від часу в нього виникає бажання мобілізуватися, але йому здається, що він "більш ефективний на своєму місці".

Якщо мене мобілізують або з’явиться така необхідність, я обов'язково повернуся,
– підкреслив волонтер.

Наразі Сергій Стерненко проводить збори у своєму телеграм-каналі, завдяки яким забезпечує українські підрозділи всією необхідною технікою.

Як Стерненко допомагав українським військовим

  • Активісти Сергій Стерненко та Ігор Лаченков опублікували фото надводних дронів, які "нестимуть смерть" окупантам в Криму.
  • Він може подолати відстань у 800 кілометрів та нести бойову частину до 200 кілограмів. Такі "бойові човни" зможуть вражати російські кораблі з ракетоносіями.
  • Активісти відкрили збір на надводні дрони у листопаді 2022 року, однак надійшли вони лише наприкінці березня 2023 року.