Адже до цього в Офісі Президента жодним чином офіційно не реагували на ситуацію з Татаровим. Про це в ефірі 24 каналу розповів головний редактор "Цензор. НЕТ" Юрій Бутусов.

Зверніть увагу Глава САП підписав підозру Татарову

На його думку, після такого опору, який чинив ОП, там не будуть висловлювати схвальні відгуки щодо генпрокурорки.

Думаю, що зараз стосунки генеральної прокурорки з Офісом Президента значно ускладняться,
– зазначив журналіст.

Він зауважив, що загалом втручання Венедіктової в процес вручення підозри створював ризики для її власної репутації.Адже це була ганьба в очах не тільки української громадськості, а й західних спостерігачів. Відтак те, що відбулося зараз, є нормалізацією ситуації.

"Це була велика дискредитація для Офісу Президента, для Зеленського", – наголосив він.

Бутусов: Татарову доведеться захищатися в суді

За словами Юрія Бутусова, після отримання підозри буде судовий процес. Татаров даватиме покази разом з Максимом Микитасем, співробітником якого він був багато років.

І відповідатиме за ті дії, в яких його звинувачують. Наприклад, давання хабарів, розкрадання майна компанії Укрбуд.

Головне, що мають розслідувати підозру, пов'язану з хабарем екскомандувачу Нацгвардії Юрію Аллєрову, з підкупом одного з експертів МВС. Тому зараз ми побачимо. Татарову доведеться захищатися в суді,
– прокоментував головний редактор "Цензор. НЕТ".

У чому підозрюють Олега Татарова

  • За інформацією НАБУ, Татаров фігурує у справі про розкрадання квартир Національної гвардії. Провадження стосується заволодіння 81 мільйоном гривень.
  • Свідчення проти нього дав головний підозрюваний екснардеп-забудовник Максим Микитась.
  • У ЗМІ повідомляли, що 2 грудня НАБУ планувало вручити підозру Татарову. Але це не сталося, оскільки генеральна прокурорка замінила процесуальних керівників у справі.