Чиновнику повідомили про підозру у причетності до корупції. Про це повідомляє НАБУ. За інформацією "РБК-Україна", цим посадовцем є саме Татаров.

До речі "Та какая разница": чому Зеленський не звільняє Татарова

Раніше інформацію про підозру Татарову підтвердив журналіст Юрій Бутусов та агент НАБУ Євген Шевченко. Бутусов зазначав, що невдовзі детективи можуть провести обшуки в Офісі Президента та у помешканні Татарова.

До слова, посадовцю загрожує до 8 років ув'язнення.

Що про це каже сам Олег Татаров

Реагуючи на повідомлення про наміри вручити йому підозру, заступник голови Офісу Президента України традиційно звинуватив у всьому голову НАБУ Артема Ситника.

Ситник – це визнаний винним судом у корупції функціонер і державний злочинець, який зводить особисті рахунки. Я пройду цей шлях, доведу свою невинуватість і гідно відповім,
– заявив Олег Татаров.

Справа Татарова: що відомо

  • У НАБУ стверджували, що Татаров може бути причетним до справи про розкрадання квартир Нацгвардії. Провадження стосується розкрадання 81 мільйона гривень.
  • Скандальний забудовник Максим Микитась, який фігурує у справі, заявив, що Татаров домовився про написання позитивної експертизи на користь компанії-забудовника.
  • Відтак Татаров фактично міг бути посередником у передачі хабаря.
  • Ймовірно, підозру Татарову хотіли підписати ще раніше. Однак, за інформацією ЗМІ, процес заблокувала генпрокурорка Ірина Венедіктова. Вона таємно відсторонила прокурорів, що вели справу, і призначила нових, включивши себе.
  • Також журналісти повідомляли, що Татарова нібито не збираються звільняти з ОП.