Попри те, що Татаров виявився фігурантом корупційного розслідування, він не має наміру йти з посади. Про це повідомляє НВ, посилаючись на власні джерела в ОП.

До теми Показово посадять чи боротимуться: яка доля чекає на скандального Татарова з ОП

Він (Татаров – 24 канал) продовжує роботу в ОП в тому ж режимі і йти нікуди не збирається,
– стверджує джерело.

Водночас інший співрозмовник видання зазначив, що у матеріалах справи щодо Татарова достатньо доказів, аби довести його причетність до корупційних оборудок.

Саме тому НАБУ і САП підготували підозру чиновнику. Прокурори, які вели справу, здивувались, коли дізнались, що їх раптово відсторонили.

Справа Татарова: що відомо

  • За інформацією НАБУ, Татаров фігурує у справі про розкрадання квартир Нацгвардії. Провадження стосується заволодіння 81 мільйоном гривень.
  • Ще один фігурант справи столичний забудовник Максим Микитась заявив, що Татаров домовився про написання позитивної експертизи на користь приватної компанії-забудовника. Тобто фактично Татаров виконував роль посередника у передачі хабаря.
  • ЗМІ повідомляли, що НАБУ готувало підозру посадовцеві щодо оборудок "Укрбуду", однак у процес втрутилася генпрокурорка Ірина Венедіктова. Вона таємно відсторонила прокурорів, що вели справу, і призначила нових. Зокрема, себе.